2018-05-26     Eweliny, Jana, Pawła    

Dlaczego warto wybrać kształcenie w ZS w Piotrkowicach Małych.


 

Łukasz Szaporów -  nauczyciel wychowania fizycznego. Zapraszam serdecznie do wyboru Naszej szkoły w kolejnym etapie kształcenia. Jako trener personalny i trener kulturystyki oferuję codzienne zajęcia dla uczniów   w nowo wyposażonej i otwartej siłowni szkolnej. Pełniąc funkcję specjalisty z zakresu dietetyki sportowej oraz koordynatora ds. Promocji Zdrowia w Starostwie Powiatowym w Proszowicach pomogę w ukształtowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych wśród młodzieży oraz będę kładł nacisk i propagował zdrowy styl życia wśród młodzieży. Jestem również instruktorem pływania. W  ramach lekcji wychowania fizycznego, będziemy realizować lekcje na basenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Proszowicach. Edukacja na wysokim poziomie może iść w parze ze szlifowaniem umiejętności sportowych, dlatego warto wybrać naszą szkołę. Ze swojej strony życzę Wam wszystkim dobrego wyboru.

Grzegorz Fundament –nauczyciel kształcący w zawodach: technik mechanizacji rolnictwa, mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych. Zapraszam młodzież do zdobycia wykształcenia w naszej szkole. Kierunki te umożliwiają zdobycie wiedzy i umiejętności z zakresu budowy eksploatacji, naprawy ciągników rolniczych oraz nowoczesnych maszyn rolniczych, a wiec dają wykształcenie rolnicze obecnie bardzo potrzebne w zdobywaniu środków unijnych na rozwój gospodarstwa rolnego i nie tylko. Absolwent szkoły kształcącej w zawodzie mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych po potwierdzeniu kwalifikacji M.1., M.2. może uzyskać dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa po potwierdzeniu dodatkowo kwalifikacji M.43. oraz uzyskaniu wykształcenia średniego, które może uzupełnić w formie zaocznej w naszej szkole. Kształcenie praktyczne oraz praktyki zawodowe odbywają się na terenie szkoły, w warsztatach szkolnych oraz w specjalistycznych pracowniach. 

 

Ewa Gołąb – nauczyciel biologii W naszej szkle biologia to nie nudy. To wiadomości, udział w olimpiadach oraz działania na rzecz ochrony przyrody przy działającym Klubie Miłośników Przyrody "Rzekotka".

 

Ewa Gołąb – nauczyciel przedmiotów zawodowych – logistyka. Zawód logistyka, jako nowy trend na współczesnym rynku. Logistycy potrzebni są w niemal każdym obszarze. To zawód przyszłości o interdyscyplinarnych możliwościach.

 

Angelika Wypych-Znaj – nauczyciel języka polskiego. Warto nam zaufać, by wiedzę i umiejętności konieczne do uzyskania zawodowych kwalifikacji zdobyć w miejscu pięknym, bezpiecznym, przyjaznym i otwartym na potrzeby młodego człowieka. Chcemy naszym zawodowym doświadczeniem przyczynić się do Waszych edukacyjnych i życiowych sukcesów. Zapewniamy wspaniałą atmosferę i skuteczne przygotowanie do egzaminów. Aktywnie działamy w różnych obszarach, aby nasi uczniowie mogli realizować swoje pasje i rozwijać zainteresowania, nieustannie uzupełniamy i modernizujemy bazę dydaktyczną i sportową. W wielu dziedzinach jesteśmy bezkonkurencyjni. Zapraszamy.

Jolanta Forma - nauczyciel technologii gastronomicznej, zasad żywienia, usług gastronomicznych i procesów technologicznych w gastronomii. Zapraszamy młodzież do zdobycia wykształcenia w zawodach: technik żywienia i usług gastronomicznych, technik kelner oraz w zasadniczej szkole zawodowej-kucharz, cukiernik. Zawody gastronomiczne cieszą się dużym zapotrzebowaniem na rynku pracy. Uczniowie poszerzają swoje umiejętności praktyczne na zajęciach oraz na kursie barmańskim i baristy. Jeśli lubisz gotować, chcesz poznawać i odkrywać nowe smaki kulinarne to zapraszamy do nas.

 

 

 

Odwiedzin :