2019-09-24     Dory, Gerarda, Maryny    

Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019


 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

Uczniowie, którzy otrzymali średnią ocen min. 4,75

 

 

 

Klasa 1Ta

Dawid Kocierz

 

Klasa 1 Tb

Jakub Gołdyn

Patryk Kubala

Szymon Malinowicz

Wiktoria Grzesik

Bożena Kawalec

 

Klasa 2 Ta

Anna Bibuła

 

Klasa 2 Tb

Porębska Paulina

Adamska Magdalena

Antos Magdalena

Surowiecki Jakub

Aksamit Paulina

 

Klasa 3 Ta

Jakub Madej

Tomasz  Nowak

 

 

Klasa 3 Tb

Botko Mariola

Duda Aneta

Grzęba Paulina

Król Angelika

Łukczywo Adrian

Machnik Sylwia

Nawrot Dominika

Nowak Jolanta

Sowińska Klaudia

Urbanik Dominika

Włodarski Marcin

Maj Michał

 

Klasa 3 Tc

Sandra Bochenek

Dominika Słodowska

 

Klasa 4 Ta

Anna Kłębek

Zuzanna Solarz

Michał Łanecki

 

Klasa 4 Tc

Patrycja Sroga

Paulina Sroga

Karol Kowalski

Natalia Nowak

Aleksandra Szopa

 

 

Mistrzostwa w piłce nożnej halowej

 

1         miejsce  4 Tb

2         miejsce 4 Ta

3         miejsce 1 Ta

4         miejsce 2 Ta

 

 

Turniej Tenisa stołowego

 

Chłopcy

1         miejsce-  Michał Błaut

2         miejsce - Marcin Krzywonos

3         miejsce - Damian Jagła

Dziewczyny

1. miejsce -  Dominika Kawalec

2. miejsce  - Mariola Botko

3.miejsce -  Patrycja Bucka                

             

 

 

Mistrzostwa szkoły  w siatkówce dziewcząt

 

1.       miejsce -  4 Tc

2.       miejsce -  4 Ta

3.       miejsce -  1 Tb

 

 

 

 

Sztafetowy Bieg Przełajowy

 

I miejsce – klasa I Ta (drużyna 1-wsza)

II miejsce – klasa II ZSZ

III miejsce – klasa I Ta (drużyna 3-cia)

IV miejsce – klasa I Ta (drużyna 2-ga)

V miejsce – klasa III Ta

 

 

Powiatowy dzień sportu powiatu proszowickiego - lekkoatletyka

 

2 miejsce szkoły

 

 

 

Powiatowy turniej piłki siatkowej

 

1 miejsce chłopcy

1 miejsce dziewczyny

 

 

Powiatowy turniej piłki nożnej

 

2 miejsce chłopcy

 

 

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie

 

6         miejsce - Wioletta Antos

 

 

Szkolny Konkurs Jezyka Angielskeigo „Grammar Time”

 

1 miejsce – Angelika Król

2 miejsce - Marcin Włodarski

3 miejsce – Jolanta Nowak

 

 Olimpiada Języka Niemieckiego - etap centralny

Viktor Latos

 

 

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych –  etap centralny

 

15 miejsce ( w Polsce) w dziedzinie mechanizacja rolnictwa – Jakub Madej

10 miejsce ( w Polsce) w dziedzinie gastronomia – Patrycja Sroga

 

 

Poznaj swoje prawa w pracy – etap centralny

 

Patrycja Sroga

 

Praktyka i Bezpieczeństwo w Rolnictwie

 

1         miejsce Michał Łanecki

       5      miejsce drużynowo Michał Łanecki i Stanisław Strzelecki

 

 

 

 Szkolny Konkurs Gastronomiczny  ‘Ciasta Walentynkowe’

 

1. Natalia Kołodnicka, Michał Mazgaj, Weronika Solarz, Szymon Sawicki, Anna Bibuła, Karolina Sowińska

2. Weronika Sekunda, Natalia Rzepa, Nikola Skotarska, Dawid Bratek

 

 

" Torty na różne sposoby"

 

 1 miejsce -  Dominika Skłodowska, Dominika Kawalec, Sandra Gdula, Sandra Bochenek, Patrycja Skłodowska

2 miejsce - Damian Porębski, Amelia Marchewka, Anita Sienko

3 miejsce - Wiktoria Metel, Julia Pabianczyk, Tomasz Kawalec

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Odwiedzin :