2020-02-26     Bogumiła, Eweliny, Mirosława    

 

Lp.

 

Imię i nazwisko nauczyciela

 

Termin konsultacji

1.       

Banach Jolanta

wtorek 8.50 – 9.35, środa 12.25 – 13.10

2.       

Chmura Monika

środa 12.25 – 13.10

3.       

Dziedzic Aneta

poniedziałek 8.00, piątek 8.00

4.       

Franaś Dominika

wtorek 7.30 – 8.00, środa 7.30 – 8.00, czwartek 7.30 – 8.00

5.       

Forma Jolanta

czwartek 8.50 – 9.35, piątek 8.50 – 9.35

6.       

Fundament Grzegorz

poniedziałek 8.00 – 8.45, środa 8.00 – 8.45

7.       

Gabrukiewicz Roman

środa 9.00, czwartek 8.00

8.       

Gołąb Ewa

wtorek 8.50 – 9.35, czwartek  10.30 – 11.15

9.       

Juszczyk- Tajduś Agnieszka

środa 8.50 – 9.35, czwartek 10.30 – 11.15

10.   

Kłosowski Jacek

poniedziałek  9.40 – 10.25, wtorek 14.05 – 14.50

11.   

Kwiecień  Iwona

środa 10.30 – 11.15, piątek 8.50 – 9.35

12.   

Kalisz Grażyna

czwartek 9.40 – 10.25, piątek 8.00 – 8.45

13.   

Kurpios  Jarosław

poniedziałek 9.40 – 10.25, środa 9.40 – 10.25

14.   

Kwiatkowski Jacek

wtorek 10.30 – 11.15, czwartek 10.30 – 11.15

15.   

Mazurek Gabriela

poniedziałek 8.45 – 9.30, czwartek 9.30 – 10.15

16.   

Moddelmog Teresa

czwartek 11.25 – 12.10

17.   

Moląg Danuta

czwartek 10.30 – 11.15

18.   

Moliszewska Anna

poniedziałek 9.40 – 10.25, środa 11.25 – 12.10

19.   

Nawara Renata

wtorek 8.50 – 9.35, czwartek 8.50- 9.35

20.   

Nieckula-  Kopeć Paulina

wtorek 12.25 – 13.10, piątek 8.50 – 9.35

21.   

Okrajek Jarosław

poniedziałek 8.00 -8.45, piątek 8.00 -8.45

22.   

Pabiańczyk Joanna

środa 11.25 – 12.10, 8.00 – 8.45

23.   

Piotrowska Iwona

poniedziałek 10.30 – 11.15, czwartek 8.50 – 9.35

24.   

Piwowarczyk Elżbieta

poniedziałek 11.20 – 12.10

25.   

Płaneta Edyta

poniedziałek 10.30 – 11.15, czwartek 13.15 – 14.00

26.   

Pudełek Paweł

poniedziałek 8.50 – 9.35, piątek 9.40 -10.25

27.   

Ks. Góralski Jarosław

poniedziałek 9.40 – 10.25, 14.05 – 14.50

28.   

Rzadkowski Józef

środa 8.00 – 8.45, piątek 8.00 – 8.45

29.   

Stachowicz  Sylwia

wtorek 12.05 – 12.25, środa 12.05 – 12.25

30.   

Styczeń Marek

wtorek 9.40 – 10.25, piątek 11.25 – 12.10

31.   

Szaporów  Łukasz

czwartek 8.50 – 9.35, poniedziałek 11.20 – 12.10

32.   

Szaporów Joanna

wtorek 8.50 -9.35, środa 9.40 -10.25

33.   

Szczęsny Stanisław

poniedziałek 8.50 -9.35, wtorek 8.50 -9.35

34.   

Szopa Joanna

wtorek 13.10 – 14.00, poniedziałek 13.10 – 14.00

35.   

Szreniawski Konrad

wtorek 9.40 – 10.25, czwartek 10.30 -11.15

36.   

Świątek- Grzyb Dorota

poniedziałek 7.40 – 8.00, poniedziałek12.10 – 12.25, czwartek 7.40 – 8.00

37.   

Wołoch Roman

poniedziałek 10.30 – 11.15, 9.40 – 10.25

38.   

Wypych – Znaj Angelika

środa 8.50 – 9.35, poniedziałek 12.25 – 13.10

Odwiedzin :